Podívejte se
na naše nejnovější projekty

Permanent Tetování

Permanent Tetování

Tvorba webu/SEO/

Tvorba webových stránek pro salón zabývající se permanentním make-upem. Následně provedena analýza klíčových slov a dlouhodobá správa SEO optimalizace pro vyhledávač Google. Viz permanent tábor, permanentní make up tábor a další.

Navštívit web
Strechy Havel

Střechy Havel

Tvorba webu/SEO/

Webové stránky vytvořené pro rodinnou firmu, která se zabývá tesařstvím, klempířstvím a pokrývačstvím. Stránky s administrací umožňují jednoduchou správu obsahu a přidávání nových fotek do fotogalerie. Provedena SEO optimalizace.

Navštívit web
Orcane Games

Orcane Games

Tvorba/SEO/ASO/

Stránky s administrací vytvořené pro nezávislé vývojáře her pro mobilní telefony a tablety Android a iOS. Provedena App Store Optimalizace pro záznam hry Boulder Base v obchodě Google Play včetně textů a veškeré grafiky.

Navštívit web
Překlady Ihned

Překlady Ihned

Tvorba webu/SEO/

Překladatelská agentura je závislá na propagaci svých služeb na internetu. Cílem bylo vytvořit kvalitní webové stránky a provést SEO optimalizaci. Na nejdůležitější klíčová slova 1. strana ve vyhledávačích. Web je multijazyčný.

Navštívit web
Haffo.cz

Haffo.cz

Tvorba www stránek/

Tvorba webových stránek s administrací pro neziskovou organizaci - sdružení dětí, mládeže a rodičů. Organizace pořádá ročně několik akcí včetně letních táborů apod. Web disponuje masivní kolekcí fotografií z nejrůznějších akcí.

Navštívit web
drevoplastcb.cz

DřevoplastČB.cz

Tvorba www stránek/

Tvorba www stránek pro stavební firmu zabývající se veškerými zednickými pracemi a realizacemi novostaveb. Web byl vytvořen v roce 2015. Www stránky byly z důvodu nízkého rozpočtu vytvořeny jen jako jednoduché html stránky.

Navštívit web