infolinka
+420 728 968 846 info@prognet.cz

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Zabýváme se tvorbou webových stránek a požadavky našich zákazníků přeměňujeme ve funkční řešení. Naší prioritou jsou detaily a doladit stránky do co nejvěrohodnější a uživatelsky přívětivé podoby. Dnes ale nestačí mít pouze dobře vypadající webové stránky. Víme moc dobře, že abyste mohli docílit velmi dobrých pozic ve výsledcích vyhledávání fulltextových vyhledávačů (např. v česku nejznámější Google.cz a Seznam.cz) a přivést tak na svůj web co nejvíce zákazníků, musí web splňovat řadu požadavků, aby byly webové stránky přívětivé i pro roboty vyhledávačů, kterým se zároveň snažíme vyjít nanejvýš vstříc.

Při tvorbě webových stránek klademe důraz především na

  • poutavý a přehledný design,
  • uživatelsky přívětivé prostředí,
  • přístupnost stránek robotům vyhledávačů,
  • rychlost, spolehlivost a bezpečnost,
  • technické náležitosti: sitemapy, robots.txt, chybové stránky (404, 410 atd.), Mod_rewrite pro hezká url, modul redirektů při přejmenování nebo změně url, aliasy, log webu pro archivaci přístupů uživatelů a návštěvníků, Captcha na ochranu před spamboty a další.

Všechny výše uvedené požadavky pro vás vždy a rádi zajistíme. Vytvoříme webové stránky tak, aby splňovali veškeré náležitosti pro jejich funkčnost a kvalitu. Kvalitní web se pozná podle toho, jak je připraven na návštěvníky i vyhledávače aby získal vysokou autoritu a vy se snáze dostali na přední pozice ve vyhledávačích, jedině tak o vás budou zákazníci vědět.

Webové stránky jsme vám schopni vytvořit pomocí několika variant

Pro výběr té správné varianty, která by byla pro vaše webové stránky nejlepší si nemusíte lámat hlavu. Kontaktujte nás a my vám navrhneme nejvhodnější řešení na míru vašemu projektu za co nejnižší náklady.