infolinka
+420 728 968 846 info@prognet.cz

Redakční systém Drupal

Redakční systém Drupal

Co je redakční systém Drupal?

Drupal je Open Source CMS (Content Management System) neboli česky systémové prostředí pro správu obsahu webových stránek.

Výhody redakčního systému Drupal

Výhodou tohoto systému je, že vytváření webových projektů není potřeba začínat stavět od samého začátku a šetří se tak čas i peníze. Drupal je v podstatě na samém začátku holá kostra neboli jádro celého projektu. Poté se na toto jádro přidávají nejrůznější moduly neboli předpřipravené součásti potřebné pro funkcionalitu webových stránek na míru konkrétnímu zákazníkovi.

Co jsme schopni v Drupalu vytvořit?

Pomocí Drupalu můžeme vytvářet malé i velké projekty.
Drupal se nejvíce hodí na správu obsahu nebo uživatelů, jako například blogy, diskuze apod., ale postaví se s ním i systematické projekty jako například realitní nebo inzertní portály, seznamky, e-shopy a další projekty.
Pomocí redakčního systému Drupal tak vytvoříme webové stránky přímo na míru potřebám našich klientů.

Snadno a rychle webu dodáme

  • design dle předem vybrané šablony (zákazník má na výběr ze stovek šablon)
  • funkcionalitu podle zadaných požadavků
  • nižší náklady na tvorbu webu díky předem hotových modulů
  • kratší čas na odevzdání projektu
  • bezpečnost a spolehlivost celého systému
  • technické náležitosti bereme za samozřejmost: editor pro snadnou úpravu textů, sitemapa, informace pro roboty, chybové stránky (404, 410 atd.), Mod_rewrite pro hezká url, modul redirektů při přejmenování nebo změně url, aliasy, log webu pro archivaci přístupů uživatelů a návštěvníků, Captcha na ochranu před spamboty a další.