infolinka
+420 728 968 846 info@prognet.cz

Novinky a akce

Mimořádná podzimní akce: statické stránky zcela zdarma

Webové stránky zdarma

Od 1.10.2014 uděláme prvním 3 zájemcům statické webové stránky úplně zadarmo aniž by cokoliv platili za vytvoření stránek. Tato akce se vztahuje pouze na statické webové stránky omezené na maximálně 5 podstránek prezentace. Pro objednání využijte náš objednávkový formulář.

Webové stránky již za 2 999 Kč včetně základní SEO optimalizace

Webové stránky již za 2 999 Kč

VÝHODNÁ AKCE: profesionální webové stránky již za 2 999 Kč. V ceně je zdarma zahrnuto: založení firemního profilu a přednostní pozice v partnerském katalogu Portal-Firem.cz a umístění v doporučených firmách. Tato jedinečná akce se vztahuje pouze na maximálně 6 stránkové prezentace. Pro objednání využijte náš objednávkový formulář.

Výhodný letní balíček SEO optimalizace

SEO optimalizace výhodně

Pomáháme firmám a podnikatelům dostat se na přední pozice, nejlépe na přední místa v nejvýznamnějších vyhledávačích nejen u nás. Přes léto nabízíme SEO optimalizaci pro jakýkoliv web výrazně výhodněji. Máme řadu zkušeností a rádi se o propagaci na internetu za vás postaráme. Pro objednání využijte náš objednávkový formulář, nebo infolinka: 728 968 846.

ProgNet vydává své nové webové stránky

Nové stránky ProgNet

Přes starý a okoukaný minimalistický vzhled jsme dospěli k rozhodnutí, že je potřeba vytvořit příznivé webové stránky, které budou pro naše návštěvníky jednoduché, přehledné a hlavně líbivé. Pokud chcete udělat podobné webové stránky s propracovanými efekty, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro Vás připravíme šablonu, se kterou budete jistě spokojeni.